Психологи зазначають, що нині спостерігається тенденція до зниження стійкості уваги у дітей. Батьки та вчителі часто скаржаться, що дітям важко зосередитися, вони часто відволікаються на сторонні предмети та не виконують поставлене завдання до кінця. Щоб вирішити цю проблему, ми підготували можливі шляхи її вирішення.
1. Педагогічні ігри «Розумники» – це навчальні програми, які відповідають вимогам сучасної школи. Ігри дозволяють у цікавій ігровій формі отримати міцні і глибокі знання, допомагають сформувати емоційно-вольову та пізнавальну сферу (поліпшення сприймання, пам'яті, уявлення, мислення, мовлення, уваги), розвивають посидючість.
http://rozumniki.net/…/p…/pedagogichni-igry-dlya-planshetiv/
http://rozumniki.net/…/p…/pedagogichni-igry-dlya-planshetiv/
2. Виготовлення виробів – це ідеальний спосіб для розвитку терпіння й концентрації уваги дитини, її зорово-моторної координації й навичок вирішення завдань. Ось лише деякі ідеї: в'язання, вишивання, моделювання, розфарбовування вітражів, вишивка бісером, мозаїка, набивка м'яких іграшок або шиття ляльок.
3. Читайте вашій дитині. Беріться до читання якомога раніше, з раннього дитинства вашої дитини, і намагайтеся читати частіше. Неможливо переоцінити важливість читання. Багато дитячих книг цікаві й наповнені непередбачуваними повчальними історіями, що живлять не тільки розум дитини, а й її уяву. А як щодо того, щоб послухати з дітьми музику Моцарта, Бетховена, Баха? Класична музика позитивно впливає на розвиток когнітивних здібностей дитини, на її особистість у цілому.
4. Запрошуйте дитину допомагати вам на кухні або на городі. Заохочуйте її брати на себе відповідальність і відчувати себе справжнім помічником у спільній роботі. Допомагайте дитині встановлювати високі стандарти для результатів своєї праці.
5. Грайте з дітьми в ігри на відкритому повітрі. Це можуть бути хованки, футбол, квачі – інакше кажучи, ігри на розвиток великої моторики, які вимагають певної координації та
рухового планування.
рухового планування.
6. Не поспішайте негайно втручатись щоразу, коли дитина відчуває розчарування, не піддавайтеся спокусі відгукуватись на всі її прохання. Навчіть дитину бути посидючою й виконувати завдання до кінця, робити спробу знову і знову, не втрачаючи віру у свої здібності.
Комментариев нет:
Отправить комментарий